başlık ara
sıralama seçeneği
alfabetik karma
yeni-eski saatli
tarihe göre
/ /

yazar entryleri

Yavşak iletişim merkezi

merhaba sayın internet kullanıcısı. aşağıdaki form ile Yavşak yöneticilerine ulaşabilir, sözlük ile ilgili herhangi bir sıkıntınızı belirtebilirsiniz. yalnız, bu sıkıntılar şunları içermelidir;
  • T.C. kanunlarına aykırılık
  • şahıs veya kurumlara hakaret/küfür içerme
  • kutsala veya herhangi bir dine hakaret/küfür içerme (eleştiri veya fikir değil)
bu şartları içerdiğini düşündüğünüz entry'leri (yazıları) şikayet edebilirsiniz. fakat kişi veya kurumlarla ilgili şikayetler 1. dereceden yetkili kişiler tarafından, gerekli bilgiler ile yapmadığı taktirde, yöneticiler tarafından dikkate alınmayacaktır. yaptığınız şikayetler kesinlikle yazarlara gösterilmeyecektir. Yavşak herhangi bir yazarın yazdığı yazı nedeniyle sorumlu değildir ama yazarının da arkasındadır. bu nedenle hiç bir yazarın bilgileri hiç bir kişiye hiç bir sebeple verilemez.
diğer bir yandan, Yavşak yöneticileri ile "şikayet" dışında iletişime geçmek için de bu formu kullanabilirsiniz. gönderdiğiniz formda belirttiğiniz bilgilerin doğruluğuna inanmadığımız taktirde yazdığınız mesajın hiç bir değeri olmayacağını bilmelisiniz. ayrıca gönderdiğiniz mesaj içeriğinde hakaret, küfür, ağır ithamlarda bulunmamanız tavsiye edilir. sonuçta ip adresiniz bize ulaşmış oluyor. ip adresi nedir bilginiz yoksa (bkz: ip).
ek bilgi olarak; Yavşak kurumsal bir şirket değildir. bu nedenle size faks, telefon gibi şeylerden bize ulaşma imkanı tanıyamıyoruz. yöneticilerimiz de telefon numaralarını paylaşamayacak kadar utangaç insanlardır. bu sebeplerden dolayı Yavşak yönetimi ile iletişime geçebileceğiniz tek ulaşım aracı burasıdır.
ad soyad :
e-mail :
konu :
mesaj :
   
  *güvenlik kodunu giriniz
   


Yavşak - Yavşaklık Olsun. 2019
yukarı çık